Plius-Minus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plius-Minus

pliusminus.forumlt.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Miss Independent

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Miss Independent
So sick, so tired, so done, so sad and slow...
Miss Independent


Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-21

Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miss Independent   Miss Independent EmptyKv. 01 22, 2009 9:35 pm

Prieš prisistatydama norėčiau, kad žinotumėte štai ką: dėl kai kurių požiūrių įvairiais klausimais galiu jums pasirodyti kitokia, bet dėl to nesu blogesnė už Jus. Atsižvelkite į tai, skaitydami ir atsakinėdami į mano komentarus. Ačiū.
Dabar galiu pradėti.
Sveiki. Mano vardas Rūta (beje, man jis labai nepatinka). Esu iš Kauno, man septyniolika, einu į vienuoliktą klasę. Planuoju stoti į Karo Akademiją.
Nesu gražuolė. Gražiausia kūno dalis – didelės pilkai žalios akys ir ilgi kaštoniniai plaukai. Esu mažo ūgio, bet tikrai ne stora. Stengiuosi labai nekompleksuoti, bet fotografuotis nelabai mėgstu.
Anksčiau sunkiai bendravau, bet dabar susitvarkiau. Matote, daug žmonių nuo manęs atbaidė tai, kad užsiiminėju žirgų sportu. Tiems, kurie mano, kad raiteliai – keisti žmonės, turiu pasakyti – nieko panašaus. Aš – gyvas to pavyzdys. Mano gyvenimas tikrai nėra vien žirgai – aš klausausi muzikos, domiuosi mada, žiūriu televizorių, einu į kiną ir darau visa kita (pagal savo pomėgius) kaip ir kiti žmonės.
Esu gryna materialistė, nors prireikus galiu pakalbėti ir „filosofinėmis“ temomis. Dievinu pinigus, prabangą ir parduotuves. Nekenčiu teatrų, renkuosi kiną. Skaitau daug knygų (detektyvus), žurnalus „Žmonės“ ir „Privatu“. Klausau rap, hip hop, R&B ir reggae stilių muzikos. Žiūriu veiksmo filmus (gali būti su fantastikos, komedijos, dramos ir romantikos prieskoniu). Mėgstamiausi iš jų - "Matrica (1,2,3)", "Transporteris 1,2,3)", "Greiti ir įsiutę (1,2)".
Tokį avatarą pasirinkau dėl savo mėgstamiausio filmo, o nick‘ą – dėl mėgstamiausios dainos (Ne-Yo – Miss Independent). Reiškia „Panelė Nepriklausomoji“, atspindi mane. Mano gyvenimo šūkis (credo, moto – kaip norit) – Kick higher, but kiss harder. Tiksliai neišversiu, bet maždaug „spyris aukščiau, bet bučinys sunkiau“. Perkeltine prasme čia norima pasakyti, kad bet koks fizinis veiksmas, kad ir kiek pastangų prireiktų jam atlikti, niekada nebus sunkesnis už bučinį (ar kitokį meilės prisipažinimą. Gryna tiesa.
Tai štai. Komentuokite, klauskite, gal dar ko nepaminėjau ar šiaip kas domina. Jei tik galėsiu, būtinai atsakysiu.
Atgal į viršų Go down
Caramelė.
Šalalala ;*
Caramelė.


Pranešimų skaičius : 417
Age : 27
Miestas : Klaipėdūšiiiaa xD
Registration date : 2009-01-02

Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Independent   Miss Independent EmptyŠt. 01 24, 2009 3:04 am

Labai įdomi pasirodei.
Atgal į viršų Go down
https://pliusminus.forumlt.com
Miyavi.

Miyavi.


Pranešimų skaičius : 76
Registration date : 2009-01-08

Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Independent   Miss Independent EmptyŠt. 01 31, 2009 4:16 am

Keista buvo tai, kad jojimas atbaidė žmones nuo tavęs ar kaip čia pasakius xDD
Nežn, kaip išsireiškus. Ždž xDDD
Kiek laiko užsiiminėji šiuo sportu?
Atgal į viršų Go down
http://solders.x.am
Miss Independent
So sick, so tired, so done, so sad and slow...
Miss Independent


Pranešimų skaičius : 22
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-01-21

Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Independent   Miss Independent EmptyŠt. 01 31, 2009 8:19 am

Septynis metus. Aš dėl to visiems atrodžiau keista, na, žinai - gyvūnai, kai tuo metu kiti domėjosi garsenybėmis.
Atgal į viršų Go down
Dreamer.*

Dreamer.*


Pranešimų skaičius : 39
Age : 28
Miestas : LaūKūwA.
Registration date : 2009-02-27

Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Independent   Miss Independent EmptyPen. 02 27, 2009 8:05 am

Labai įdomi atrodai. Net nebežinau ko ir bepaklaust.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Sponsored content





Miss Independent Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Independent   Miss Independent Empty

Atgal į viršų Go down
 
Miss Independent
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Plius-Minus :: Ou jė. About you, baby ;} :: Messs xD-
Pereiti į: