Plius-Minus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plius-Minus

pliusminus.forumlt.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Dreamer.* Teehee!

Go down 
AutoriusPranešimas
Dreamer.*

Dreamer.*


Pranešimų skaičius : 39
Age : 28
Miestas : LaūKūwA.
Registration date : 2009-02-27

Dreamer.* Teehee! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dreamer.* Teehee!   Dreamer.* Teehee! EmptyPen. 02 27, 2009 8:25 am

So. Ho ho ho! Aš esu toks trenktas žmogus, padarytas nežinia iš ko, ir kuriam vietoj smegenų plaukioja kiaušinio trynys.
O jei rimtai... Rimtai aš nemėgstu. Bet whatever. Esu Guoda Ieva Brigita, vadinkit kaip norit ;D
Gyvenu kažkur žemaitijoje Tauragės apskrityje, Šilalės rajone, Laukuvos miestelyje ;D
Gimiau 1995.08.02 Mano zodiakas Liūtas. Žinau kad mėgstu vadovauti. Mano zodiakas atspindi mano charakterį ;D Arba antraip. Žodž. Esu gana linskams žmogus. O jei išsamiau apie mane tai:

* Turiu įprotį visur dėt smailus ;D Prisipažinsiu, baigiu jo atsikratyt.
* 8 metus žaidžu stalo trenisą ;}
* 2 metus žaidžiau tinklinį, bet mečiau.
* Esu prietranka, ir tą pripažystu.
* Visada ir visur žvengiu iš bet ko ;D
* Turiu daugiausia pravardžių klasėje ;D

Kaip ir kiekvienas normalus žmogas mėgstu per dienas džiūti prie pc ir ką nors pasileist per winamp'ą. Dažniausai ten groja punk rock'o ir lietuviško repo mišinys ;D Šiuo metu galima būtų atrasiti James Blunt.
Žiauriai mėgstu skaityti knygas. Skaitau dažnai ir nesvarbu kokia tai vieta. Šiuo metu skaitau Saulėlydį, kurio jau puse knygos perskaičiau vien būdama mokykloje ;D Nors iš tikrūjų mėgstu knygas su liūdna pabaiga. galiu atrodyt mažvaikė, nes esu perskaičius visas 7 Hario Poterio dalis. Bet kas man. Aš jau pripratu kas brolis iš manęs juokiasi.
Labai mėgstu apie save labai daug rašyti, tad kentėkit ir skaitykit ;D
Kol kas mėgstamiausias filmas tikriausiai bus "Meilutis. stringai ir laižekas" Pastatuytas pagal knygą. kaip sakoma: "Tik geriausios knygos virsta filmais".
Turiu daug draugų, tarp jų ir ne tik bendraamžių. Esat turėjusios tokį geriausią draugą (vyriškos lyties) kad jam galėtumėt viską papasakoti? Aš turiu. Jam visko aš nepasakoju, nes žinau jo charakterį ir žinau kas bus jei jis žinos apie mane viską. Bet aš žinbau vieną: JIS MERGIŠIUS! Bet štai žmogus kurį esu beprotiškai įsimylėjusi apie mane žino beveik viską. Ir tai kad jį myliu.
Labai mėgstu kai manes klasuinėja rimtų klausimų ir kai galiu rimtai su kuo nors padiskutuoti.
Ir galvoju apie psichologės karjierą. Ai tiesa. Man 13 metų ;DDD
Mėgstamiausios spalvos tai tirkiausiai: juoda, balta, žalia, mėlyna, orandžinė.
Labai dievinu mandarinus. drunken Todėl kad nuo jų man susisuka protas ;D
Tai tiek apie: Prietranką, Bukeną, Gaurių, Dryžių, Buzių ir šiaip mane. ;}
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
 
Dreamer.* Teehee!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Plius-Minus :: Ou jė. About you, baby ;} :: Messs xD-
Pereiti į: