Plius-Minus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plius-Minus

pliusminus.forumlt.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kū;Kū

Go down 
AutoriusPranešimas
Fuel.

Fuel.


Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2009-07-23

Kū;Kū Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kū;Kū   Kū;Kū EmptyKv. 07 23, 2009 8:32 am

Sveiki.;}




Aš Monika,
Šiuo metu man tik 14 metų. Gimtadieny švenčiu vasarą, rugpjūčio 27 dieną. Esu iš Vilniaus. Eisiu į 9 klasę. Šeima mano, nei maža, nei didelė, mama, tėtis, sesė, katė..
Negaliu gyvent be muzikos, savo lovos, be knygų, be svajonių, sapnų, balionų, draugų, filmų, fotoparato, lempų, Spongebobo, Garfildo,be megztinių, siaurėjančių kelnių, braškinio Miau pieno, sūrelių, sausų pusryčių, Lazanijos, mineralinio, obuolių, ausinių, akinių nuo saulės, pudros, tušo, kojnių, gimtadienių, Kalėdų, be TWilight.xDD, Mtv, Lietuvos, Kelionių, Inkariukų..t.t

Klausausi viskooo, priklauso nuo nuotaikos,daugiausiai Roko, Metalo.
Mano Bestų bestai: The Kooks, Metallica, Red hot chili peppers, 30 seconds to mars, My Chemical romance, Muse, ToroBravo, Arctic Monkeys, Antis, Mamontovas, Travis, Nirvana, Pantera, Pattisonas, Jurga, Coldplay..t.t

Žiūriu aš irgi viską, dievinu siaubakus, "Praleistas skambutis", Japoniška versija, "Pagieža", "Tamsa", "Prakeiksmas", "Omen", "Mirrors"..Komedijas, "Big Daddy", "Click", Filmus visai šeimai, "Auksinis kompasas", "Rašalo širdis", "Artūras ir Minimukai".xDD, Visokius veiksmo, "Smokingas", "Piko valanda", "Mumija"??xD, Greiti ir įsiutę..Žodžiu.

Nemėgstu: Fizikos pamokų, nesuprantu kam jos reikia. Balandėlių, fuj, valgyklų maisto, kvailų knygų apie stringus ir laižekus, melagių, sukčių, nusižiūrinėtojų, forsų, fyfų,..

Mhm, Aš mergelė, nors netvarkingesnio žmogaus už mane nerasi..Aš daug kalbu, daug juokiuosi, dažniausiai būnu geros nuotaikos. Šiaip moku išklausyk. Esu labai nuoširdus žmogus, greit supykstu.xDD Dažniausiai viską darau ekspromtu. Pirma padarau o tik poto pagalvojų, taip kad su manim atsargiai..xDD

Esu pasinešus ant twilight, kaip ir visi.xDD
Vadinasi esu banali, ir gerai..
Nemėgstu dėmesio.
Mhm, kas dar...mėgstu stebėti žmones einančius gatve.
Kaip nesveika kokia.;}}
Bet užtat linksma.
Mėgstu mėtytis čipsais. xD
Nekenčiu lietaus,.Ir nemėgstu žiemos.Tai vat..lyg ir viskas..;}
Klauskit, jei ką pamiršau.;>
Atgal į viršų Go down
 
Kū;Kū
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Plius-Minus :: Ou jė. About you, baby ;} :: Messs xD-
Pereiti į: